Motorla Dp1400

Motorola’nın Mototrbo sınıfına dahil olan Motorola DP1400 el telsizi, profesyonel ses kalitesine ve dayanıklı kasaya sahiptir.

Kullanıcının isteği doğrultusunda ister analog ister dijital olarak kullanım gerçekleştirilebilir. Analog tan dijitale geçmek isteyen kullanıcılar telsizlere yüklenen yazılım programı ile geçiş sağlayabilirler. Toza ve su sıçramalarına karşı dayanıklıdır.

Motorola dp1400 el telsizi 16 kanala ve çağrı özelliğine sahip olmakla beraber oldukça sağlam üretilmiş olan bu telsiz modelini diğer telsizleri koordine etmek amacıyla da kullanabilirsiniz. Lisanslı bir el telsizi modelidir. Bireyler BTK tarafından verilen ruhsatlarla kullanım sağlayabilirler.

Üstün ses teknolojisine sahip olan bu telsiz modeli aynı zamanda vox özelliğine ve 3 renkli led ışıklara sahiptir. Vox özelliği ise kullanıcının verdiği komut ile anons yapabilme özelliğidir. Fabrikalarda, şantiyelerde ve maden ocaklarında oldukça tercih edilmektedir. Telsizim uygun fiyatlı, kolay kullanımlı, dayanıklı olsun diyorsanız Motorola DP1400 istediğiniz bütün özelliklere sahiptir.

Hızlı ve düşük maliyetle sahip olabileceğiniz dp1400 modelini, dijital modda kullanarak %40 oranında batarya tasarrufu ve %30 oranında daha fazla çekim mesafesinden ve net ses kalitesinden faydalanbilirsiniz.

Başlıca telsiz özellikleri:
Kanal Kapasitesi :16 Kanal
Dayanıklılık : IP 54

Batarya Kapasitesi: 1.400 MAh ni-mah
Kullanım süresi : 10-12 saat
Ses çıkış gücü : 500mW
Kanal Tarama : evet
Frekans aralığı :
UHF 403-470 MHz
Çıkış gücü :5 watt
Pil tasarrufu : Evet
Cihaz Ölçüleri :
127.7 X 61.5 X 42.0 mm 

Güvenlik özelliği: ileti kesme , dijital şifreleme ,basit gizlilik

Çağrı özelliği:Var

Vox: Evet

Dijital / Analog: Dijital / Analog

Mesajlaşma:Yok

Programlanabilir Buton Sayısı:2

Posted on: Temmuz 25, 2017, by : admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!